TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obavestenje

Ići dole

obavestenje Empty obavestenje

Počalji  sensei s 21.11.07 0:56

Obavestenje!!
18.11.2007 Nas klub je bio na seminaru AIKI JU JUTSU HONBU DOJO BEOGRAD!!! Zahvaljujemo se Borislavu Radicu,Borisu Busicu na lepom seminaru!! Istog tog dana kod njih smo stekli novog velikog prijatelja i majstora Borisa Krivokapica HAPKIKWAN klub Beograd!! Ko zeli da sazna vise o njima neka to uradi na www.hapkikwan.com
OBAVESTENJE
AMERICAN BUDO SOCITY je registrovala novi stil ciji je osnivac Srdjan a pod nazivom URBAN jutsu pod brojem reg.R7689-JJ-1 230-17H-090v i time je verifikovana kao takva!!
Hvala svima i veliki pozdrav
Sensei s

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty o JJF SRBIJA

Počalji  sensei s 22.11.07 17:13

Dragi prijatelji,cast mi je da vam kazem da JJF Srbije postoji i dalje i da ce ovaj put ova jedina legitimna federacija imati doswta kvalitetnih i dobrih majstora i klubova!! Za vise informacija pogledajte www.jjfserbia.blogspot.com
pozdrav svima
Sensei S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty cestitke

Počalji  Bokis 24.11.07 13:17

VEEEELIIIIKEEEE cestitke mom bratu i dragom prijatelju Srdjanu i svim njegovim prijateljima koji ponovo stavljaju jedinu legitimnu federaciju na noge a to je JJF Srbija!! Bravo majstori,to je pravi podez jedino ako noje onaj Dr.Mr.Iz Pozarevca sa vama e onda ste ga usrali ali nadam se da nije,jer taj covek sve zna !!!hahahaMa u svakom slucaju sve najbolje i nedajte samozvanim majstorima da budu uz vas!!!
Srle cestitke za verifikaciju URBAN JUTSU SISTEMA!!!
Pozdrav Srletu i celom rukovodecem sastavu nase JJF SRBIJE!!
Bokis

Bokis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty hvala

Počalji  sensei s 25.11.07 2:19

pozdrav Bokis!!
E setio sam se kad si poljubio stap na treningu,hahaha pa naravno BO KIS hehe!!E pa Gorane...ako se nevaram za ime??? Hvala na cestitkama ipodrsci samo bez psovki molim te jel vazi?Kako si ti gde se sad nalazis dugo je proslo od zadnjeg vidjenja zar ne?? Imas li svoj klub i cime se bavis?? Jesu li nunchake jos uvek tvoje omiljeno oruzje? Javi se bas mi je drago,vidim da si upucen u neke stvari znaci da si tu negde u zemlji!! mislim nasoj bivsoj Jugi?
Hvala za sve pa se cujemo!!
Pozdrav od Srleta

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty strava

Počalji  bokis 26.11.07 1:20

e srle ovaj lik zuti car je ok lik ama sve zna svaka mu cast pozdrav i za njega
bokis

bokis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty obavestenje

Počalji  sensei s 28.11.07 14:08

Obavestenje!!
Na nasoj prvoj stranici sajta s leve strane ispod reklama nalazi se MARTIAL ARTS WEB SITE!! tu mozete naci sve skole i federacije borilackih vestina priznate u svetu!! Etoo tu mozete naci i nas!!
Pozdrav svima
Sensei S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

obavestenje Empty Re: obavestenje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu