TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

+2
Sensei
WebMaster
6 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  WebMaster 31.08.07 22:37

Dobro dosli na nas forum.
Ovde nam mozete pisati, kritikovati, hvaliti, sta god pozelite Smile
Da biste nam pisali morate se registrovati na nas forum.
Registracija ovde: https://tjjjutsuvrsac.serbianforum.info/profile.forum?mode=register

EDIT:
Od sad svi gosti mogu da nam pisu na forum, bez registracije.
Kliknite na Post Reply, ukucajte neko zeljeno ime, naslov teksta, ukucate Vas tekst i kliknite na SEND.
Na sledecoj stranici unesete trazeni kod, i to bi bilo to Smile
Ako imate neka pitanja, saljite na webmaster@tjjjutsuvrsac.com

Pozdrav,
WebMaster Cool


Poslednji put izmenio dana 09.09.07 18:02, izmenio ukupno 3 puta
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty OSSY

Počalji  Sensei 31.08.07 23:01

Ossy !!!
Evo i mene da se obratim prvi na nasem forumu!!
Cestitam svom uceniku i administratory ovog naseg websajta,Gaspar Gabrielu!!
Momak se zalaze sto na treningu tako i ovde da bi ovaj sajt bio kako treba!!!
Zelim da se zahvalim svima koji nas pomazu i zalazu se zajedno sa nama,svim Federacijama u kojim smo primljeni DAJ,AJJIF,WMMO,WOMA,IBMA,KMAI i centru Millennijumu na prelepoj sali u kojoj vezbamo!! Hvala svima vama koji posecujete nas sajt!!
Sensei
Ratkovic Srdjan cheers
Sensei
Sensei

Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav

Počalji  zeljko 15.09.07 18:45

Gaspare, smanji velicinu slika. jako se tesko i sporo otvaraju cak i sa brzim internetom. affraid

zeljko
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Novi sajt je postavljen na istoj adresi !!

Počalji  WebMaster 24.09.07 1:11

Nas novi "zeleni" sajt je napravljen kombinacijom HTML koda i FLASH koda.
Znam da mnogima to nista ne znaci Smile ali evo, moram i ja nesto da kazem Very Happy
Novi sajt je prilagodjen da radi i na slabim konekcijama, minimum je 36K ili 48K. Preporuceno je 128K
Postavljen je i IRC chat, kome se moze pristupiti sa nadimkom, ako niste registrovani. Registracija se
obavlja posle ulazka na chat sa nadimkom (bez lozinke, naravno) Smile
Tu je i nova galerija, sa po 12 slika po stranici, sa smanjenom rezolucijom slika - da bi se moglo pristupiti bilo kojom
brzinom interneta.

Ako imate neke ideje za poboljsanje sajta, slobodno recite ovde u forumu!

S postovanjem,
WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty napred samo napred

Počalji  kockica 14.10.07 0:37

Napred Matori
kockica !

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty BRAVO

Počalji  kockica 14.10.07 0:40

E cuj matori ti si uvjek bia ok,ma mrzili tee ali si uspija,znas me tko san sjeti se!!
Za sad
Kockica
nedaj se gazit!!

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Pozdrav

Počalji  ZILAVI 14.10.07 0:46

EEEEEE Brate pa gde si rekao mi Petar za tvoj sajt,super je a ti samo napred,pazi ima ljudi koji ce te pljuvati kao i uvek jer svi su pametni za sebe,a jel znas ko je ovaj kockica,seti se spasao si ga pre 7-8 godina!!!
Pozdrav od ZILAVOG

ZILAVI
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav

Počalji  sensei S 15.10.07 23:08

E,pozdrav za Kockicu i Zilavog!!
Prijatno ste me iznenadili,sta se radi?Kockice kako je u Dalmaciji jesi se smirio sa tvojim prgavim nastupom po gradu??nadam se da jesi!! Zilavi ,kako je kod tebe ti si koliko sam cuo u San Francisku drzis Skolu samoodbrane!!Drago mi je da ste se javili,javite se opet ili mi mailom posaljite vase brojeve telefona!!Zilavi predpostavljam da si sad u Dimitrovgradu kod tvojih,pozdravi ih!!
Veliki pozdrav za obojicu!!
p.s.u kontaktu imate mail na koji mozete da mi se javite cekam!!
SRLE

sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty hehe

Počalji  kockica 15.10.07 23:15

E, sjetija si me se vraze,ma Zilavi me izda,ajme koliko je vrimena proslo e poslacu ti meilom moj broj!!
Zilavi ocemo li jedan djir u ringu ka u stara vrimena!!
Bok obojici!!
Matori cuja san da si bija u Dalmaciji,e vrag te nosija nisi se javia,a nisi ni moga ja se odselia sad san u SPLITU!!
Bok

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty dobio sam mail

Počalji  jujutsu 17.10.07 0:12

pozdrav kockice dobio sam mail i tvoj broj,zvacu te cao!!

jujutsu
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty super

Počalji  Dragan W 17.10.07 15:16

Pozdravljam sve!!
Pogledao sam vasu stranicu,vrhunski je odradjena ,slike su dobre po neka je mutna ali boze moj to se da ispraviti!!Drago mi je da u Vrscu ima ovakav klub,ja sam to jest moj otac je rodom iz Vrsca.Cuo sam za vas i vaseg trenera,naravno neki hvale,neki pljuju ali cim ga pljuju znaci da vredi!!Cesto dolazim u Vrsac zeleo ih da se vidimo da vas vidim i upoznam!!Eto zasad toliko budite mi zdravi i SAMO NAPRED SVAKA CAST!!! Cestitke za sve federacije!!
Dragan Wu Shu Bg

Dragan W
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav Draganu

Počalji  sensei s 18.10.07 1:25

Pozdrav Dragane!
Hvala na lepim zeljama i cestitkama,naravno kad dodjes u Vrsac javi se ostavi broj u mailu odgovoricu ti !!
Pozdrav
Sensei:lol: Laughing

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty U BREEEEE

Počalji  ZILAVI 18.10.07 9:08

E, pa vas dvoje ste strasni,tu sam ali nestignem da pisem,pa pustite me da isteram kera,hahahha dosao sam na odmor bez obaveza!!Ej Srki aj ti sredim da dodjes u San Francisko kao moj pomocnik u klubu ,mislim da ga zajedno drzimo!!! Ako hoces javi ostavio sam ti broj u mailu,daj ga i kockastom dalmatincu!!Znaci ravnompravno da drzimo klub,tamo ljudi znaju da postuju,dok ovde samo gori pljuju po tebi!!!Aj cao obojici sad sam stigao iz provoda vreme je za spavanje!!
Zilavi:bounce:

ZILAVI
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty hahaha

Počalji  sensei s 18.10.07 23:54

Zilavi majstore,sta cu ti ja tamo u belom svetu,bez moje porodice i mojih ucenika,neide to sad nikako mozda da sam 20 godina mladji !!Ali ovako... hvala ti brate moj,ti si ipak dogurao puno i ja sam sretan zbog tebe!!Ali mozemo kao klub da dodjemo na par dana ko bude mogao ako nam sredis neke normalne uslove,znas sponzori slabo uplacuju za provod,sto je i uredu !! Bolje je da nam uplate za takmicenja i seminare,ali ako bude neka normalna cena docicemo par nas,imam prijatelje i u Bg-u i oni bi sigurno dosli samnom to su dobri momci!!E zilavi ti mi napisa broj ali bez pozivnog,sta je ovo broj mobilnog ili fiksnog!!!Hahahaha stvarno si lik!!
Veliki pozdrav brate moj!! P.S.Kad se vracas?
Sensei

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pohvale

Počalji  srebrni 19.10.07 15:47

Sajt vam je odlican ,vidim jos ne zavrsen ali odlican!!Samo napred,nije kosarka sve u tom vasem vrscu,ima i drugih sportova pokazite im da ste najbolji!!
Veliki pozdrav iZ AUSTRIJE
Srebrni letac!!

srebrni
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Hvala Srebrni

Počalji  sensei s 20.10.07 0:48

Hvala Srebrni Letacu!!
Drago mi je da ti se svidja nas sajt!!
Veliki pozdrav !!
Sensei

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty bas mi je drago

Počalji  Sikonja 21.10.07 12:21

Pozdrav za ceo TJJJUTSU!!
Sajt vam je strava a ponajvise mi se svidja sto u federacijama nemate onog naduvanog iz Pozarevca!!Neznam dali ga poznajete i njegov BSS.To je covek koji ponajvise zna teoriju a u praksi je nula!!Drzi JuJutsu a preferira macevanje sundjerima,izbegavajte takve i samo napred!!
Pozdrav
Sikonja
affraid

Sikonja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty NAPRED

Počalji  BARJAK 21.10.07 17:17

BARJAK NEK SE VIJE NAPRED NASI LUPAJTE SVE PO SVETU,TREBA BITI PRIZNAT JER NASI NEPRIZNAJU NIKOG,SVAKO MISLI ZA SEBE DA JE NAJBOLJI A VI TO DOKAZUJETE!!
BARJAK

BARJAK
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav

Počalji  sensei s 21.10.07 17:21

Pozdrav Sikonji,Barjaku!!
Hvala na lepim zeljama i pohvalama
Sensei

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty super

Počalji  munja 23.10.07 9:27

Cao!!
Vas sajt je stvarno lepo videti,uradjen vrhunski !!Ali ne zavrsen,ubacite malo video klipova ili zavrsite arhivu,prijatelje pa ce onda biti jos bolji!!Steta je da ovakav sajt vec duze vreme stoji ne zavrsen!!!Dobro ste uradili prednju stranu,O VAMA je super,treba imenovati sve koji su vas ili koji vas ugnjetavaju u tom vasem radu.Verujem da ste bez sponzora kako se moze ideti u zahalnicama to je jako malo!!Cuvajte te koje imate jer borilacke sportove retko ko i hoce uopste da sponzorise.Ovo Vam govorim iz iskustva jer sam i sam veoma dugo u Borilackim vestinama!!Samo napred praticu vas sajt i vas rad,cuo sam o vama i mislim da vam ja mogu pomoci mnogo..ali otom potom javicu se ja opet kad zavrsite vase stranice.
S,postovanjem
ILIJA

munja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav za MUNJU

Počalji  sensei s 24.10.07 13:01

Veliki Pozdrav za MUNJU!!
Hvala na cestitkama i sugestijama!!Upravu si prijatelju treba zavrsiti sajt,veruj mi da imamo dosta posla oko prijatelja jel ih imamo puno,pa nebi bilo uredu zaboraviti nekog zar ne? I ja se NADAM da ce to uskoro biti postavljeno,imamo i video klipove i to ce biti postavljeno,samo malo strpljenja molim te!!Stvarno i ja svakodnevno vrsim pritisak da se to sto pre uradi ali eto..webmaster je momak koji ima pune ruke posla u skoli pa nestize u zadnje vreme da odrzava sajt bas onako kako bismo to zeleli ali sve ce biti u redu!!Hvala jos jednom i nadam se da ces uzivati posecivanjem naseg sajta!!!Veliki pozdrav prijatelju !!
Sensei S:lol: Laughing

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty ninjutsucentar

Počalji  Vlada Ni 26.10.07 23:17

Pozdrav Srdjane!!
Upoznali smo se pricali i slikali se u Imotskom na Euro Budo Games!!
Drago mi je da sam te nasao,posto sam otisao odande iznerviran i napustio sve posle otvaranja!!Neznam secas li me se?Ninjutsu centar Budva!!! Sledjece godine pravicu vecer borilackoh vjestina pa cu te pozvati na leto u Budvu ako budes raspolozen a nadam se da hoces!!Sajt vam je super,samo naprid !!!
Istina li je da vise nisi sa onim nazovi doktorom u kombinaciji? Cujem svi se zale nanjega ka on ti je jadan najbolji a kazu da je samo za svadjatise sa njim!
Eto dragi moj prijatelju veliki pozdrav od Vlade iz ne tako suncane Budve sada!!
Pozdrav!! Odgovori mi i ostavi svoj mail ako moze?

Vlada Ni
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty iden ca

Počalji  kockica 28.10.07 3:26

Bok svima!!
Eto lipo je da van se javin ja gren ca za Italiju,ma javit cu se ja vami iz Italje!!
Bok i samo naprid!! E webmasteru ja nevide cijeli sajt,oli ces ga zavrsit da ga odande vidin?Bok svima KOCKICA

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty pozdrav Za VLADU I KOCKICU

Počalji  sensei s 30.10.07 2:45

Pozdrav za Vladu !! da secam te se imam i sliku sa tobom!!Drago mi je da si se javio ostavi mail adresu u mojim kontaktima na mom mailu !!!
Pozdrav Vlado!!
KOOOOCCCCKIIIICEEE Aj pa se cujemo sretno brate moj!!
Sensei S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Maribor

Počalji  Gorjan 05.11.07 21:54

Pozdrav svima!!
Evo gledao sam vasu stranicu i mogu vam reci da je dobra,cuo sam za vas od prijatelja iz Hrvatske i dobre preporuke o vama,ja sam trener ishin ryu u Mariboru.posto sam cuo da vas odredjeni ljudi pljuju,resio sam da vam napisem koju rec o tome!Neka pljuju dok pljuju znaci da vredite,mene su pljuvali i braca Gorjupi jaki ljudi u Sloveniji,ali su uvideli da to nisu trebali raditi,tuzio sam ih dobio sud trebali su me isplatiti pa eto....nisam hteo da uzmem pare,sad smo dobri prijatelji!! Ja se njima nemesam ne mesaju se ni oni meni!!Trpeo sam svasta zato vam kazem samo napred i ko pretera tuzite ga,nesme niko nikog da pljuje!!Svaki je majstor za sebe,ali niko od nas nije najbolji,nema najboljih!! Ima bolesnih koji misle da su najbolji,pogotovo jos ako su na funkciji!!Izvinjavam se sto sam vas udavio pricom,zeleo sam samo reci da se ne obazirete na takve osobe!!Uz vas sam kao i moj prijatelj iz Hrvatske koji me je zamolio da ga ne imenujem,jer mu je dosta omalovazavanja od osobe koja i vas omalovazava!!Jednostavno covek ne zeli svadju!!
Zelim vam sve najbolje i samo napred,ostavicu vam u mailu moju adresu,pa mozemo saradjivati i da se vidimo u Mariboru ili kod vas ako bog da!!Imam veliku zelju da vas upoznam!!
A vama sensei jos jednom kazem ne nervirajte se pustite budale!!
Gorjan

Gorjan
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu