TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OBAVESTENJE

2 posters

Ići dole

OBAVESTENJE Empty OBAVESTENJE

Počalji  sensei s 09.04.08 0:04

POZDRAV SVIMA!!Seminar srpskog ogranka ICU
održAO se u nedelju 6. aprila ove godine u Beogradu u Osnovnoj školi "Karađorđe". OVIM POVODOM SE ZAHVALJUJEM SVIM MAJSTORIMA KOJI SU BILI TU I VODILI OVAJ SEMINAR U TRAJANJU OD PUNIH PET SATI.sEMINAR SU PO SATNICI VODILI;10,00-10,05 pozdravni govor Prof. dr Borisa Krivokapića, predsednika ICU

10,05-10,15 zajedničko slikanje

10,15-10,25 zajedničko zagrevanje
10,25-10,30 dopunsko zagrevanje po grupama

10,30-11,00 hapkikwan (Boris Krivokapić, 8.dan)
11,00-11,30 aikido (Goran Šturanović. 6.dan)
11,30-12,00 wing chun (Dejan Mikić 3. majstorski stepen)
12,00-12,30 jujutsu (Srđan Ratković, 5. dan)
12,30-13,00 ninjutsu (Mirko Ostojić, 10 dan)
13,00-13,30 aiki budo (Nebojša Milošević, 8. dan)
SEMINAR JE PROTEKAO U DOBROM RASPOLOZENJU!!
hVALA SVIMA
SENSEI S

Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty centar poceo sa radom

Počalji  sensei s 11.04.08 23:02

Dragi prijatelji !!
Velika mi je cact da vas obavestim da je Urban centar poceo sa radom zvanicno 01.Aprila.2008-me godine!!
SEnSei S Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty Re: OBAVESTENJE

Počalji  zuti car 11.04.08 23:30

Cestitam sensei , moramo to da proslavimo kad dodjem u Vrsac

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty Re: OBAVESTENJE

Počalji  zuti car 13.04.08 19:51

Krajem Maja odrzace se veliki TWC (Tradicionalni wing chun) seminar sa ucescem klubova sa teritorije cele Srbije . Kao gosti seminara ucestvovace svi ucesnici ICU seminara od 6. Aprila , kao i Sifu Rudolf Kerekes predstavnik EBMAS asocijacije Emina Boztepe-a kao i Radojica Spasovic 8.dan Real Aikido , i Radovan Spasovic 3.dan Real Aikido

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty za cara

Počalji  sensei s 16.04.08 0:14

Pozdrav Care!!!
Naravno da cemo proslaviti,jos se vode neki radovi u centru ali je sve ok!!! Dejan me je obavestio o seminaru i o pozivu da mu budem gost,naravno da cu pihvatiti takav poziv!!! Veliki pozdrav za tebe ZUTI CARE!!
Sensei s

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty POZ

Počalji  GORDAN K 18.04.08 19:31

Gordan Krajacic <combat@combatseminars.com>

POzdrav.

Ovom prilikom saljem vam moju novu stranicu, ako naete stogod interesantno za vas, slobodno se javite.
Pozdrav,
Gordan Krajacic, prof.
Laughing

GORDAN K
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty OBAVESTENJE

Počalji  DEJAN M 18.04.08 19:33

Cao Srdjane,
izvini sto se javljam sa zakasnjenjem, veza mi je na dial-upu pa vidim postu kad se okacim, a kacim se po povremeno.
Video sam tvoj sajt i drago mi je za novu akademiju, zelim ti puno uspeha u daljem radu.
Planirao sam da te zovem u vezi buduceg TWC seminara kao gosta, a mozda i da nastupis ako bude vremena, ne zavisi od mene vec od ostalih.
Ne znam jos termin, osim da ce biti negde sredinom maja i u Beogradu, neki vikend, trebalo bi da okupim sve klubove iz Srbije na jednom mestu da prikazu svoj rad na demo nacin kao sto je bilo na ICU seminaru. Za trenere i goste bi bilo besplatno, a ko hoce da radi od ucenika, platio bih nekih za sad 200 din za zakup sale.
Cim budem odredio datum, zovem te licno i nadam se da si zainteresovan.

DEJAN M
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty O SEMINARU

Počalji  MIRO ZDU 18.04.08 19:36

Srdane, pozdrav!



Seminar ce biti 26. i 27. 4. 2008. Sluzbeni pozivi se upravo stampaju, pa cu ti i to poslati cim bude gotovo sa svim raspolozivim podacima.

Drago mje da si dobro i da osnivas nesto veliko. I ja se nekako snalazim i koprcam. Sada sam iznajmio dvoranu na Pegagoskoj akademiji, gotovo u centru grada. Vidjet cemo kako ce ici.

Cujemo se i vidimo!!!!

Miro

MIRO ZDU
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty o seminaru u Hrvatskoj

Počalji  sensei s 22.04.08 10:33

Dragi Miro!!
Veoma kratko vreme da bi se bilo sta uradilo i sredilo povodom dolaska na veliki seminar!! Molio sam te i prosli put da mi posaljes poziv blagovremeno!! U vreme seminara ,ovde kod nas u srbiji je pravoslavni uskrs,retko ko hoce da tada ide bilo gde!! Moji ucenici,stariji po pojasevima i demo tim urban jutsu-a,se stvarno izvinjava svima koji budu prisustvovali ovom seminaru zbog naseg izuzeca!!Miro,veruj da mi je zao ali kao sto sam rekao nije to put i seminar po Srbiji,treba srediti mnoge stvari da bi se doslo za Zagreb i jos jednom te molim daj ubuduce pozovi ili posalji sluzbeni poziv bar 1 mesec ranije!!
Toliko za sada veliki pozdrav svima
Srdjan lol!

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty otvoren klub

Počalji  sensei s 17.06.08 17:58

OBAVESTAVAM SVE ZAINTERESOVANE DA JE U NASEM CENTRU OTVORENA TERETANA,I U SKLOPU NASEG CENTRA PO PRVI PUT U VRSCU OTVOREN KUNG FU -WING CHUN KLUB KOJI VODI GOSPODIN VLADA.SVAKOME KO JE ZAINTERESOVAN ZELIMO DOBRODOSLICU!!
CESTITAM GOSPODINU VLADI I GOSPODINU DEJANU MIKICU NA OTVARANJU WING CHUN KUNG FU KLUBA U VRSCU!!
SENSEI S cheers

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty wing chun

Počalji  mikic67 23.06.08 13:56

Pozdrav Srdjane, tebi i svim clanovima kluba.
Drago mi je da cujem da si omogucio Vladi da krene sa radom Wing Chun klub u okviru tvog dodjoa. Bolje mesto i uslove za pocetak nismo mogli ni da zamislimo. Mogu ti reci iz svog dugogodisnjeg iskustva da ste Vlada i ti retki i SVETLI primeri saradnje razlicitih stilova u danasnjem svetu sujete i trvenja "velikih" majstora cak i u okviru istih vestina. Da je vise takvih ljudi kao sto ste vi, gde bi nam bio kraj. Pametni ljudi saradjuju i uce jedni od drugih dopunjujuci svoje znanje i vestinu. Zelim vam puno uspeha u daljem radu, i znam da kad se dobri ljudi udruze, rezultati ne mogu da izostanu. Zao mi je sto se nismo videli na ICU seminaru, ali bice jos prilika, jer mislim da nasa saradnja tek pocinje. Dobrodosao si kod nas kad god pozelis.

mikic67

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty za Dejana Mikica

Počalji  sensei s 24.06.08 0:23

VELIKI POZDRAV ZA MIKICA I TWC!!!
DA U PRAVU SI PRIJATELJU,RETKI SU LJUDI KOJI CE U DANASNJE VREME DA SE POSVETE JEDAN DRUGOM,JA SAM DO SADA NAILAZIO SAMO NA PLJUVANJA TO ZNAS I SAM!!! ALI DESILO SE CUDO UPOZNAO SAM SE SA PREDIVNIM COVEKOM I MAJSTOREM BORISOM KRIVOKAPICEM KOJI JE OKO SEBE OKUPIO STVARNO VELIKE LJUDE MAJSTORE I ISKRENE PRIJATELJE.TAKO SAM RESIO DA BUDEM TU SA NJIM I SA SVIMA,NARAVNO I TI SI TU STO MI JE DRAGO.ZELIM DA KAZEM DA MI JE ZAO STO NISAM BIO NA OVOM SEMINARU,MADA SAM JA BIO JEDAN OD ONIH KOJI SU ZELELI DA SE ODRZI ALI ZIVOT NEKAD NEDA DA BUDE SVE KAKO SE PLANIRA,TAKO DA SE IZVINJAVAM SVIMA ZA ICU SEMINAR STO NISAM BIO I ISKRENO MI JE ZAO!!! STO SE VLADE TICE,VLADA JE DIVAN DRUG I ISKREN PRIJATELJ ZATO SAM MU I PONUDIO TRI PUTA NEDELJNO DA OTVORI I VODI WING CHUN SKOLU KOD MENE U CENTRU,NETREBA SE BRINUTI....BICE TO JEDAN LEP I VELIKI KLUB U TO SAM SIGURAN!! SAMIM TIM SIRI SE TRADICIONALNI KUNG FU WING CHUN,DOLAZE LJUDI ZOVU PITAJU GLEDAJU NEPOZNATO ZA NJIH ALI NI TO NIJE PROBLEM VLADA JE COVEK KOJI JE RECIT I DOBRO UPOZNAT I RADO SVIMA PRICA I OBJASNJAVA STA JE WING CHUN,ZA SADA MOJI MOMCI IZ KLUBA POMAZU VLADI,DOLAZE NA NJEGOVE TRENINGE DA SE NEBI OSECAO USAMLJEN DOK SE NESTVORI DOBRA EKIPA I PRAVO JEZGRO WING CHUN KLUBA U VRSCU!! NARAVNO MIKICU I TI I SVI VASI STE DOBRO DOSLI U NAS CENTAR U SVAKO DOBA,VIDECES VLADA JE DOBIO USLOVE KAKVE MNOGI NEMOGU DA ZAMISLE,VIDIM DA JE SRETAN I DA MU SE SVIDJA U NASEM CENTRU,A MENI JE DRAGO DA SAM ETO MOGAO DA VAM POMOGNEM OKO SVEGA TOGA!!! ZELIM DA JOS KAZEM DA CEMO SVI MI KAO MAJSTORI PRIJATELJI I DOBRI ALI VEOMA DOBRI I ISKRENI BITI SAMO JACI I BOLJI U OKVIRU ICU A SAMIM TIM BEZ OBZIRA NA VESTINU SARADJIVATI I RAZMENJIVATI ISKUSTVA!!! zELIM SVE DA VAS POZDRAVIM IZ TWC I CELU ICU FEDERACIJU A ZA VLADU NEBRINI!!!! DO SKOROG VIDJENJA VELIKI POZDRAV
URBAN JUTSU CENTAR-VRSAC
SRDJAN
cheers

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty za Dejana Mikica

Počalji  sensei s 24.06.08 0:40

za Dejana Mikica

Počalji by sensei s Today at 23:23
VELIKI POZDRAV ZA MIKICA I TWC!!!
DA U PRAVU SI PRIJATELJU,RETKI SU LJUDI KOJI CE U DANASNJE VREME DA SE POSVETE JEDAN DRUGOM,JA SAM DO SADA NAILAZIO SAMO NA PLJUVANJA TO ZNAS I SAM!!! ALI DESILO SE CUDO UPOZNAO SAM SE SA PREDIVNIM COVEKOM I MAJSTOREM BORISOM KRIVOKAPICEM KOJI JE OKO SEBE OKUPIO STVARNO VELIKE LJUDE MAJSTORE I ISKRENE PRIJATELJE.TAKO SAM RESIO DA BUDEM TU SA NJIM I SA SVIMA,NARAVNO I TI SI TU STO MI JE DRAGO.ZELIM DA KAZEM DA MI JE ZAO STO NISAM BIO NA OVOM SEMINARU,MADA SAM JA BIO JEDAN OD ONIH KOJI SU ZELELI DA SE ODRZI ALI ZIVOT NEKAD NEDA DA BUDE SVE KAKO SE PLANIRA,TAKO DA SE IZVINJAVAM SVIMA ZA ICU SEMINAR STO NISAM BIO I ISKRENO MI JE ZAO!!! STO SE VLADE TICE,VLADA JE DIVAN DRUG I ISKREN PRIJATELJ ZATO SAM MU I PONUDIO TRI PUTA NEDELJNO DA OTVORI I VODI WING CHUN SKOLU KOD MENE U CENTRU,NETREBA SE BRINUTI....BICE TO JEDAN LEP I VELIKI KLUB U TO SAM SIGURAN!! SAMIM TIM SIRI SE TRADICIONALNI KUNG FU WING CHUN,DOLAZE LJUDI ZOVU PITAJU GLEDAJU NEPOZNATO ZA NJIH ALI NI TO NIJE PROBLEM VLADA JE COVEK KOJI JE RECIT I DOBRO UPOZNAT I RADO SVIMA PRICA I OBJASNJAVA STA JE WING CHUN,ZA SADA MOJI MOMCI IZ KLUBA POMAZU VLADI,DOLAZE NA NJEGOVE TRENINGE DA SE NEBI OSECAO USAMLJEN DOK SE NESTVORI DOBRA EKIPA I PRAVO JEZGRO WING CHUN KLUBA U VRSCU!! NARAVNO MIKICU I TI I SVI VASI STE DOBRO DOSLI U NAS CENTAR U SVAKO DOBA,VIDECES VLADA JE DOBIO USLOVE KAKVE MNOGI NEMOGU DA ZAMISLE,VIDIM DA JE SRETAN I DA MU SE SVIDJA U NASEM CENTRU,A MENI JE DRAGO DA SAM ETO MOGAO DA VAM POMOGNEM OKO SVEGA TOGA!!! ZELIM DA JOS KAZEM DA CEMO SVI MI KAO MAJSTORI PRIJATELJI I DOBRI ALI VEOMA DOBRI I ISKRENI BITI SAMO JACI I BOLJI U OKVIRU ICU A SAMIM TIM BEZ OBZIRA NA VESTINU SARADJIVATI I RAZMENJIVATI ISKUSTVA!!! zELIM SVE DA VAS POZDRAVIM IZ TWC I CELU ICU FEDERACIJU A ZA VLADU NEBRINI!!!! DO SKOROG VIDJENJA VELIKI POZDRAV
URBAN JUTSU CENTAR-VRSAC
SRDJAN



cheers

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty Re: OBAVESTENJE

Počalji  zuticar 22.07.08 20:09

Sinoc se u prostorijama Drustva prijatelja Kine odrzala izlozba slika Olje Ivanoic na temu Olimpijskih igara u Pekingu. Domacin izlozbe je bio prof. Nikola Radosevic inace predsednik Drustva prijatelja Kine Srbije. Gosti su bili Predsednik olimpijskog komiteta Srbije g.din Ivan Curcic, zamenik ministra za sport Snezana Lakicevic, Generalni sekretar g.din Predrag Manojlovic i Atase za sport i kulturu pri ambasadi NR Kine, inace nas dugogodisnji prijatelj i saradnik g.din Lju Ljo Hong. Ispred TWC saveza koji je predstavljao Mikic Dejan prisustvovala je i g.dja Djendji Samardzija kao predstavnik Tai Chi saveza i gospoda iz WUSHU Saveza Vojvodine Pavlovic Stevan i Ratkovic Srdjan. Svi zajedno su kao predstavnici sportskog ogranka DP Kine predali smo gostima poklone u ime nasih saveza i na sastanku koji je odrzan posle izlozbe raspravljali o razvoju i propagiranju kinskih vestina na ovim prostorima. U neformalnom razgovoru na koktelu razmatran je status Kineskih borilackih vestina na ovim prostorima i dogovorena i zvanicna poseta ministarstvu za sport i omladinu kao i podrska Kineske ambasade u ostvarivanju zadatih ciljeva i smernica razvoja. .

zuticar
Gost


Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty Re: OBAVESTENJE

Počalji  zuti car 05.09.08 22:54

Sifu Gary Baniecki me je zamolio da obavestim sve praktikante wing chuna kao i ostalih borilackih vestina da je pokrenuo takmicenje za najbolji snimak wing chuna u akciji , i najbolji snimak bilo mkoje druge borilacke vestine u akciji . Detaljne informacije se mogu naci na Garijevom sajtu http://www.shaolinjeeshinwingchun.co..._about_us.htmli na forumuhttp://www.shaolinjeeshinwingchun.com.au/forum2/

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

OBAVESTENJE Empty Re: OBAVESTENJE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu