TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

+2
Sensei
WebMaster
6 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  PIVAC 04.02.08 16:07

samo da se javim,i naravno pohvalim ideju da se ovo napravi! cheers cheers cheers
PIVAC
PIVAC

Broj poruka : 1
Godina : 39
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty pozdrav prijatelji

Počalji  Dusan Ha 14.02.08 23:34

Pozdrav prijatelji,
ja reko samo da vidim kako ste ,jel vredno trenirate,sta ima novo...???
Veliki pozdrav za sve iz taijutsu jujutsu kluba vrsac,a poseban pozdrav za ljude koje poznajem a to su Srdjan,Robert,Boris,i dve jako simpaticne devojcice cija sam imena na zalost zaboravio izvinjavam se:)SmileSmile

pozdrav
Hapkikwan

Dusan Ha
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty pozdrav za pivca i dusana

Počalji  sensei s 23.02.08 0:41

Veliki pozdrav za dusana i mog ucenika Pivac Branka!!
Naravno trenira se sve vise i vise i u klubu nas ima sve vise!! Dusane hvala na lepim pozdravima takodje za tebe i ceo Hapkikwan klub i Borisa Krivokapica mog dobrog prijatelja!! PIVAC BRATE MOJ sta se radi nema te oces li skoro u Vrsac!!! Cekamo te javi se!!
Sensei S
SRDJAN Very Happy bounce

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty za Srdjana

Počalji  prijatel 28.02.08 23:42

pozdrav prijatelju,necu ti reci ko sam samo jedan od onih koji se polako stide sto se nalaze u jednom savetu ciji covek sve vise pljuje i kudi sve oko sebe!! Tako da sam i ja dobio mail kao i svi ostali mail u kojem se grozim na pljuvanje coveka uz kog sam toliko godina.Stvarno mi se gadi svo pljuvanje na tvoj racun i racun slavka sekulica,pocinjem da razmisljam i ja kao i jos par njih da napustimo savet i doktora koji misli da moze sve pljuvati oko sebe.SRAMOTA me da i kazem da se druzim sa njim i ovo misljenje dele jos neki iz saveta.Ja i par nas podrzavamo to sto radis i samo napred,u strahu smo svi sta tek nas ceka od istog doktora kad ga napustimo a to ce veoma brzo biti,jer nas je sramota sto smo sa covekom koji sve pljuje i misli da je najbolji!! Polako gubi nase poverenje a ti ga pridobijas!! Veliki pozdrav Srdjane i samo napred uz tebe smo troje nas iz BSS-a.Izvini sto ti za sada necu reci ko sam dovoljno je tvoji prijatelji!!Sramota je sto kao neko dete svima salje time gubi poverenje !!
Prijatelj

prijatel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty ZA PRIJATELJE

Počalji  sensei s 29.02.08 0:30

HVALA VAM DRAGI PRIJATELJI!!!
nEZNAM STA DA VAM KAZEM,HVALA NA LEPIM RECIMA PODRSKE!!!STVARNO,NEZNAM STA DA KAZEM,PORED SVE DOBRE VOLJE DA GA COVEK NECACKA I NEPLJUJE ON I DALJE NASTAVLJA PA ONDA JOS I TUZI,STVARNO JA MU NISAM NITI PRETIO NITI ME INTERESUJU TRACEVI....DOK NJEGA INTERESUJU TRACEVI I KO JE KO SAMO LJUBOMORA U PITANJU!!!! kOLIKO SE GOD COVEK TRUDI DA SE OTKACI OD NEKIH TOLIKO SE ONI PRIKACE,DRAGO MI JE DA PAR VAS PRIMECUJETE DA COVEK PRETERUJE MOZDA BI TREBA POTRAZITI LEKARSKU POMOC,ILI NEZNAM NI SAM STA DA KAZEM? JEDNOSTAVNO SAD SE STVARNO TRUDIM DA ZABORAVIM KO JE I STA JE,NEKAD SAM SE I JA PONOSIO STO GA POZNAJEM ALI SADA VISE NE POSLE SVIH GADOSTI KOJE JE NAPISAO O MENI I MOJIM PRIJATELJIMA. VI CETE TAKODJE IMATI PROBLEMA KAD ODETE OD NJEGA,BICETE PLJUVANI I DOBIJACU VEROVATNO OVAKVE MAILOVE I JA O VAMA ALI NEKA PLJUJE,TAKO SE VIDI KO JE I STA JE,SAM SEBI SKACE U STOMAK....KAKO NAS NAROD KAZE KO DRUGOM JAMU KOPA SAM U NJU UPADNE!! jOS JEDNOM HVALA NA PODRSCI!!!
srdjan Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Svaka cast

Počalji  dule 21.03.08 2:51

Pozdrav dragi prijatelji iz Vrsca,samo sam hteo da vas pozdravim,i da pohvalim vasu modernizaciju sajta,svidja mi se svaka cast!!!!
Nadam se da se uskoro vidimo.....
Veliki pozdrav za sve na forumu,a posebno za ljude koje licno poznajem:)

Dusan Hapkikwan selekcija

dule
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty ZA DULETA

Počalji  sensei s 21.03.08 18:01

POZDRAV DULE PRIJATELJU!! nARAVNO DACEMO SE USKORO VIDETI ,POSTO SADA RADIMO NA OTVARANJU NASEG CENTRA ZA BORILACKE VESTINE CIM SVE ZAVRSIMO BICETE POZVANI NA OTVARANJE!! VELIKI POZDRAV ZA TEBE I CEO HAPKIKWAN KLUB
SENSEI S Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty zahvalnica

Počalji  miic67 27.05.08 10:27

Pozdrav svim clanovima jujitsu kluba Vrsac. Koristim priliku da vam se zahvalim za ucesce na mom Wing Chun seminaru, narocito Srdjanu. Mogu vam reci da su svi clanovi mojih klubova iz Saveza bili odusevljeni vasom prezentacijom vestine, imali su sta da nauce od vas. Ovo je bila prilika da se upoznamo i ostavrimo kontakt za dalju saradnju. Nadam se da ste se lepo proveli i vidimo se na nekom narednom seminaru. Pozdrav od Dejana Mikica.

miic67
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty za Dejana Mikica

Počalji  sensei s 27.05.08 18:27

Veliki pozdrav Dejane tebi tvojim ucenicima i celom savezu!!Hvala na lepim cestitkama,trudili smo se da vam pokazemo nase tehnike i raznovrsnost Urban Stila,svi su bili ok seminar je bio dobar,drago mi je sto ste uzivali u nasem demo timu i nasim prezentacijama isto kao sto smo mi u vasim i prezentacijama realnog aikidoa i krav mage i vasih iz saveza.Nadam se uskoro ponovnom vidjenju!!
Sensei s Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 29.05.08 12:52

SVAKA CAST ZA NASTUP NA SEMINARU OD NEDELJE . PozdravVlada

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty za cara

Počalji  sensei s 29.05.08 23:59

Hvala Care drago mi je da ti se svidelo bilo je i nase zadovoljstvo druziti se sa vama!!
Sensei s Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 30.05.08 17:29

Kraci video klip sa seminara     

https://www.youtube.com/watch?v=Ln68UEjXj3A

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty za cara

Počalji  sensei s 30.05.08 17:31

Hvala Care brate moj!! Very Happy

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 30.05.08 18:48

Bice jos , samo da se sredi materijal, ja ti donosim kompletan snimak seminara , ili Dejan ako bude dosao u Vrsac pre mene

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty snimak

Počalji  mikic67 03.06.08 1:56

Srki prijatelju, snimak je vec na putu za Vrsac, donosi ti ga licno Car, lepo ga ugosti. Uskoro jos jedan snimak iz drugog ugla. Pozdrav i sve najbolje od Mikica

mikic67

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty ZA mIKICA

Počalji  sensei s 03.06.08 17:43

MIKICU PRIJATELJU HVALA STIGAO JE SNIMAK,ALI IMAM JEDNO IZNENADJENJE CAR SE SELI U VRSAC DAO SAM MU TERMIN KOD MENE U CENTRU OTVARA WINCHUNG KLUB!! A STA MISLIS ZAR NIJE DOBAR POTEZ?
POZDRAV ZA TEBE I TVOJE UCENIKE
SRDJAN

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 3 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu