TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

+2
Sensei
WebMaster
6 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty pozdrav Gorjanu

Počalji  sensei s 06.11.07 17:54

Pozdrav Gorjane!!
Drago mi je da ti se svidja nas sajt i da si uz nas!!Imam dosta prijatelja u Hrvatskoj Miro Zdunjic,Petar Sabados,Kocko Tepic,Stipe zvani Zmaj itd.Svi su oni uz mene!!
Drago mi je da si se javio eto sad imam prijatelja i u Mariboru!! Sto se tice pljuvanja...hmmm toga ima ali pljuje samo jedan covek i pujda sve oko sebe.U Tog coveka sam nekad imao puno poverenja,maltene dao bih zivot u ono vreme za njega,ali.....!!!Verovatno ti je prijatelj vec sve ispricao,i tada sam iako verujuci u njega bio omalovazavan od osobe koja je takodje iz mog grada a maloletna,sada punoletna!!Sve joj je verovao a j sa mojih 40god.zivota morao sam da zaboravljam prastam,pa i cak kad bi u bile jos 3 osobe ispred kojih sam bio pljuvan!! Boze svasta,sad vidim koliko sam pogresio u proceni nekih ljudi!!I sada kad sam se odvojio od njega s vremena na vreme neko se javi i cestita sto nism snjim!!Eto svasta covek moze da dozivi!!Nemogu da kazem,doticni gospodin je bio stvarno fer prema meni jedno vreme,dok se nije pojavila ta devojka koja je spomenuta vec gore u tekstu!!Posto sam kulturan necu im reci imena,jer nije mesto za tako nesto!!Mene su brate mili pljvali i slali te iste mailove na sve moguce adrese,to je njegova kultura!!Imam dosta odstampanih mailova sa njegovim pljuvanje hteo sam ga tuziti ali rekoh nek ide vragu,valjda ce prestati!!Skoro je na ovom Forumu ostavio poruku Srdjane ratkovicu sram te bilo!!??
Zasto,zato sto sam izasao iz kandji koje su me davile,ili zato sto sam priznat u nekih 12 stranih federacija,ili zato sto imam sertifikate velikih majstora za moje rang Danove????Ma ne.....LJUBOMORa da neko nebude bolji!!Nek SE NEBRINE PRIZNAJEM ON JE NAJBOLJI nek samo nastavi,neka radi zelim mu puno srece,nemesam mu se niti ga bilo gde spominjem IMENOM i PREZIMENOM sto on i sada radi!!Eto Gorjane,otprilike sad znas o cemu se radi!!
Jos jednom hvala sto si se javio,naravno da sam za saradnju videcemo se,sad zidam salu za bor .vestine od 350 kvadrata,to jest,gotov je plan pa cim otopli krecem imam sve sto treba da sala nikne za najvise 60 dana!!
Pozdrav
SRDJAN

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 07.11.07 2:04

Pozdrav senesei , pogledao sam sajt i mogu reci da je lepo uradjen.Samo nastavite sa dobrim radom . Pozdrav i
Gorjanu , Ishin ryu je jako lep stil karatea koji za razliku od mnogih zadrzao rad sa tradicionalnim Okinavljanskim oruzijem , karate se ne moze do kraja savladati ni razumeti ako se ne savlada kobudo , to je bar moje misljenje.

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty pozdrav ZUTOM CARU

Počalji  Sensei S 07.11.07 11:19

Pozdrav mom prijatelju Zutom Caru!!Hvala ti sto si nas udostojio i pristupio nasem forumu!!Vidim otvorio si teme,jako lepo drago mi je !!Hteo bih da ti se zahvalim za celokupni tekst o Japanskim i Kineskim borilackim vestinama,stvarno se vidi ko je jako dobro upucen u celu Istoriju!! Za svaku pohvalu ZUTI CARE!!!! Nadam se da ces i dalje pratiti nas Forum i biti uz nas!!
Pozdrav
Sensei S:bounce: bounce

Sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 07.11.07 12:43

Kad me neko lepo i uljudno pozove u poset , red je da se na poziv odgovori . Naravno da cu da pratim rad foruma , i bio bih zahvalan clanovima i posetiocima foruma ako sa mnom podele informacije koje se ticu istorije borilackih vestina , posebno sa teritorije ex yu , jer tih podataka ima jako malo , pioniri koji su doneli borilackem vestine kod nas su Bogu hvala uglavnom zivi , pa niko nije nasao za shodno da nesto napise , pa sam tako ostao uskracen za te podatke .

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Zutom Caru

Počalji  Sensei S 07.11.07 13:19

Da,Zuti Care!! Malo se prica o nasim prostorima i o bivsoj Jugoslaviji i njenim borilackim vestinama!!Evo brate moj dragi ja cu ti napisati nesto o istoriji Jiu Jitse u Vrscu za vreme Jugoslavije!!U Vrscu je 1980-te godine postojao Judo,Boks i Rvanje grcko rimski stil!!Vrsac je tada bio poznat po ovim borilackim vestinama,od svega toga ostao je Boks a Judo i Rvanje vise nema od neke 1989-te godine!! Ja sam licno poceo 1982 da trniram Judo,dok se te iste godine osnovao Jiu-Jitsu klub Lokomotiva Vrsac!!Uporedo sam krenuo i na Jiu Jitsu!!Prevagnula je Jiu Jitsa tu sam sebe nasao skroz na skroz!!Osnivac i trener bio je Jovica Obradovic,koji i dan danas u svojoj 60 i nekoj godini drzi Jiu Jitsu klub Jin Jang Vrsac.Veruj mi mnogo se naucilo od njega.1985 god.poceli smo da se takmicimo u Full kontaktu gde smo imali zavidnih rezultata!!Bilo nas je svuda u to vreme ,po Hrvatskoj,Sloveniji,Austriji,Nemackoj itd...U to vreme je postojao klub Jiu Jitsu u Splitu koji je vodio Jozo Tenzera,zatim Kung Fu klub Sefkerin,Jiu Jitsu klub Novi Sad ...... malo klubova ali vrednih majstora i ucenika.Vec polako oko 2000-te god.poceli su u Vrscu da se otvaraju klubovi jako brzo,majstora na sve strane,stvarno dobrih a ima i losih!!Politika Srpskog dodeljivanja rangova majstorsko zvanje kod nekih sticala su deca ,maloletnici!!!Pa je i to dovelo do jednog rasula!!Danas ipak Vrsac ima dobra dva taekwon do kluba,dva aikido kluba,jedan kikboks klub,Jedan eto mogu slobodno reci nas klub jer smo najbrojniji od svih!!Postojali su znaci takmicari kojima bi vredelo da se spomene ime neki i sad drze klubove Jovica Obradovic,Slavko Sekulic,Zeljko Isailov,Milos Matic,Vojkan Milenkovic,Boris Gorjup,dva brata takozvani Veliki I Mali itd...
Eto ukratko o Vrsackim majstorima bor.vestina!! OVOM PRILIKOM IH SVE POZDRAVLJAM I TEBE ZUTI CARE POSEBNO!!!
SENSE S

Sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 07.11.07 14:02

Hvala na informacijama, nisam znao da su u Vrscu borilacke vestine toliko razvijene , i dargo mi je da je tako. Bolje da deca budu u salama, gde imaju sta da nauce, nego na ulici ili u kafanama .

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty da

Počalji  Sensei S 07.11.07 14:43

Upravo tako Zuti care,bolje u salama nego na ulici i po kaficima!!U vrscu ima sigurno oko 2000 ucenika razno raznih vestina!! Na nesrecu je to sto se ovde lokalni majstori pljuju,pa ni deca vise neznaju ko je ko i ko je pravi majstor ...Eto imao sam u mom klubu jednog ucenika koji je trenirao nekih 3 meseca,dosao mu otac i pitao IZVINITE JER OVDE AIKIDO rekoh da jeste ali tek sutra dan!!Njegov otac je otisao a ja nisam znao da on trazi sina koji se nalazi kod mene u klubu??? Sta se desava??Pa desava se to da ni roditelji nisu upuceni u to ko je ,sta je i gde je?Znaju da im deca nesto treniraju ali blage veze nema sta im to deca treniraju!!TAKO DA SI TI U PRAVU ali ima i drugih faktora,faktor neznanja,faktor nazovi majstora,faktor aj da zeznem nekog da mu uzmem pare kroz clanarinu,faktor laznog predstavljanja itd,itd....
Eto dragi moj prijatelju,sve je to jako ruzno za pokoljenja koja dolaze i one koji stvarno marljivo vezbaju,zar ne?
Pozdravljam te CARE:no: No alien

Sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 07.11.07 15:37

Kao i svuda ima dosta prevaranata , ali vremenom se stvari iskristalisu i ostanu oni koji stvarno vrede, ja znam gomilu klubova koji su propali jer su ljudi videli da "majstori " nemaju pojma, ili samo uzimaju pare. Ja se slazem da trening mora da se plati, znanje mora da se plati , svuda se placa i to je normalno , ali kad se nesto plati mora da se za uzvrat dobije kvalitet.Kao sto sam pomenuo Ljubu Vracarevica pljuju na sva usta , ali ja sam bio najednom treningu kod prijatelja koji je majstor kod Ljube i video kako rade. Na kraju treninga mokro kimono kao da si ga u vodu potopio , a i njegovi majstori znaju da se snadju u tuci , sto za tradicionalni aikido ne moze bas da se kaze .Koliko Pljuju i njega i vestinu trbalo je odavno da propadne , ali nije , nudi kvalitet. Sad sto on kao covek moze da bude ovakav ili onakav , to je druga prica , ali ima vestinu i ne prodaje maglu. Tako ce i Vrscu da se rese stvari , kvalitet i znanje ce da ostanu, ono sto ne vredi ce da propadne , to je i prirodni , i trzisni zakon .

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty naravno!!

Počalji  sensei S 08.11.07 1:08

Eto mene opet da ti odgovorim zuti care!!Upravo tako u potpunosti se slazem sa tobom svaka cast!!Ma ja idem napred i to je to!!E ostavi mi u kontaktima se nalazi moj mail,pa ostavi mi svoj ostavicu ti broj telefona da imas ako ikad dodjes u Vrsac da imas kod koga da dodjes i kome da se javis!!
pozdrav prijatelju!!
Sensei S

sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 08.11.07 12:35

zahvaljujem na pozivu, ne mogu sa sajta da udjem i otvorim tvoj mail pa da ti napisem moju adresu ovde

zuti_car@yahoo.com

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty e ja san stiga

Počalji  Kockica 08.11.07 13:23

E Barba Srle ja san stiga u Italiju,ma stiga san jos prije dva tjedna no se nisan moga javit!!E veliki ti pozdrav od kockice i lipo se veslite na forumu!!Pozdravljam i Zutog cara vidin da ti je kompa,a ko je tvoj kompa taj je i moj kompa!!Ajme nisan te pita os doc na lito do Splita javi da znan moran uzit odmor na vrime al me samo nemoj ispali kvragu!!Dosad me nisi ispalija samo recem!!
Adio Serdjo!!

Kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Kockasti haha

Počalji  Sensei S 08.11.07 13:35

Pozdrav kockasti,pa di si mi ti a? Bas sam cekao da se javis,e stobom civek nikad nacisto,a da nisi opet sto napravio pa te opet malo istukli Italijani ili nedaj boze nasi hahaha!!Salim se stari,verujem da si se smirio i da vise nepravis gluposti?! Sto se tice ZUTOG CARA DA stvarno ga smatram prijateljem,dobar momak bavi se Wu shuom,a ti kockice znas da mi koji se bavimo bor.vestinama da smo dobri ljudi,pogotovo za takve kao ti kad ih napadnu!!hahaha Salim se to je bilo pa proslo ali si tada ipak dobro prosao zar ne ?hehe
Aj pozdrav a za Split cu ti javiti!!

Sensei S
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty poz.srle

Počalji  zilavi 08.11.07 15:16

Pozdravcina Srle !!
Eto i ja sam se vratio u San Francisko samo da se javi!!Zvacu te posle nove godine u San Francisku ce se odrzati najveca MASTER UNION vece borilackih vestina,pa cu te zvati da ides samnom i mojima iz kluba !!Ali naravno kao predstavnik Srbije,cucemo se jos!!E a vidi naseg Sahovnog prijatelja KOCKICU I ON JE STIGAO haha!! Pozdrav i njemu!!
Pozdrav matori moj mail imas i broj mobilnog ovde u S.Francisku!!
ZILAVI:lol: lol!

zilavi
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty obavestenje!!!

Počalji  sensei s 21.11.07 0:48

Pozdrav svima!!
U nedelju 18.11.2007 Tai jutsu ju jutsu klub bio je na seminaru kod AIKI JU JUTSU ASOCIJACIJE HONBU DOJO BEOGRAD!!Zahvaljujemo se Busic Borisu i Radic Borislavu na prijemu i lepom seminaru!! Dobili smo jos jednog velikog majstora za prijatelja a to je Boris Krivokapic HAPKIKWAN klub Beograd
.Ko zeli da sazna vise o nasim prijateljima to moze da ucini na www.hapkikwan.com
I Jos jedna Novost AMERICAN BUDO SOCITY je verifikovala nasu vestinu pod nazivom Urban Jutsu osnivac Srdjan!! registrovan pod reg.R7689-JJ-1 230-17H-090v !!! Eto malo novosti za sve vas na nasem forumu!!
Pozdrav svima
Senei S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty cestitke

Počalji  bokis 21.11.07 1:03

BRAVO MAJSTORE
Cestitke za verifikaciju tvog stila to si trebao odavno da te nepljuju svakakvi,sammmooooo napred srki!!
E mogu samo da ti p..e brate!!Izvini ali sam sretan !! Znas zasto sam sretan e sad si svoj bez ostalih likova iz nekog saveta!!
Uvek uz tebe rame uz rame!!
bokis legenda bounce

bokis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 21.11.07 1:46

Cestitam na prizavanju stila , i pohvale osnivacu za dobar rad i entuzijazam u sirenju vestine

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Zutom caru

Počalji  sensei s 22.11.07 2:13

Pozdrav VELIKOM Zutom caru!!!
Hvala brate moj od srca,jel znam da si mi cestitao od srca!!!
Uskoro ce na ovom sajtu biti nesto o URBANI,stilu koji smo razradili i verifikovali kao sto ce u arhivi biti diploma i verifikacija URBANE!!! Budi i dalje sa name ZUTI CARE!!!
POZDRAV
SENSEI S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  zuti car 22.11.07 13:08

Jeste da imam skoro 100 kila , ali nisam bas toliko veliki Very Happy

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty zutom caru

Počalji  sensi s 22.11.07 17:04

Ma za kile se nebrini postoji liposukcija!!!
hahaha mala sala prijatelju moj!!
Sensei s

sensi s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Pozdrav prijatelji

Počalji  Dusan 23.11.07 1:04

Postovanje Srdjane,zelim samo da pozdravim vas i vase ucenike...
podrzavam vas rad i svidja mi je ono sto sam imao prilike da vidim...
samo tako nastavite....
jos jednom veliki pozdrav od Hapkikwan selekcije

Dusan

Dusan

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty POZDRAV dUSNU I hAPKIKWANU

Počalji  sensei s 23.11.07 3:02

POZDRAV DUSANE
HVALA NA LEPIM RECIMA !!
Pozdrav za tebe Borisa i ceo Hapkikwan!!!
Sensei s pale

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty pogledao

Počalji  Bokis 24.11.07 13:10

pozdravcina!!
srle bio sam i pogledfao hapkikwan e super su sajt im je ok.evo i ja cu ad ih pozdravim!!
Pozdrav HAPKIKWAN klubu iz Beograda!!
p.s. E Srle sta bi sa onim samozvanim majstorom Bokom iz Vrsca znas li ga? On je imao neki samuraj klub tako nekako jel on ziv?Mislim koliko je ljudi zajebo pa pitam?Znam ga ja iz 80-tih kad ste vi zajedno vezbali pa onda je otisao i bio u zatvoru pa posle kao otvorio klub i tako nekako,koliko ja znam!!Znam da te muci jer neznas ko je pod ovim imenom,recicu ti jednom ZNAMO SE SUPER sa tobom sa uvek vezbao dok nisam otisao......mozda ces se sad setiti??!!
Pozdrav mom bratu Srkiju!!
Bo KIS

Bokis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty za bokisa

Počalji  sensei s 27.11.07 1:38

Pozdrav Bokise!!!
Aj molim te izbegavam da pricam o odredjenim ljudima i majstorima,ko sta i kako radi to je njihov problem i ko je samozvan i ko nije!!Aj da ostanemo drugari i da ne pricamo i ne imenujemo nikog!! Znas da je meni pljuvanja preko glave i da zelim svoj mir i mir za moj klub i ucenike!! Mrzim svadje i sve mi je dozlogrdilo u vezi toga!! Boka je covek ,Ivica iz pozarevca takodje a dali me ili dali ih postujem to znamo mi i nije potrebno da znaju svi,to je nas problem,svi zele da budu najbolji pa ja kazem ETO IM NAJBOLJI SU!!!! Vreme ce pokazati svoje,videces u najskorije vreme koji su sve majstori u JJF Srbije i sta ce sve JJF uspeti da uradi sa ovakvim dobrim ljudima koji je sada sacinjavaju!!! Nek stvarno svako radi svoje a vreme ce pokazati ko je ko i sta je ko!! Ja sam cak verifikovao i svoj stil,samo da nemam posla sa nekim ljudima i federacijama,radim po svom programu i po nicijem vise,osim sto sam saglasan sa programom i planom JJF jedinom i pravom federacijom koja predstavlja nasu lepu Srbiju!! Mislim da se BOKISE neljutis i da shvatas sta sam hteo da ti kazem!!!
Veliki pozdrav i hvala na cestitkama i lepim zeljama!!
Sensei S

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty izvini

Počalji  Bokis 28.11.07 14:12

Poz.Srle i izvini stvarno izvini!!Jbg nisam hteo ali izletelo mi aj izvini tvoj drug Bokis!!
p.s.U N.sadu sam Crying or Very sad

Bokis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty za Bokisa

Počalji  sensei s 29.11.07 2:58

Ok Bokise!!
Neizvinjavaj se samosam te zamolio!! Pozdrav brate!!
Sensei s

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac - Page 2 Empty Re: Dobro dosli na forum TaiJutsu JuJutsu Vrsac

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu