TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japanske borilacke vestine

2 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty UUAAAAUUUU

Počalji  BOKIS 01.01.08 22:18

UUAUUUUU BRATE BOLJI LOGO NISAM SKORO VIDEO !!!!!!!!!!!!!!!!!! TOOOOOOO EJ AJ AKO IMAS JEDAN POKLONIMI MOLIM TE SRDJO!!!! STRAVA JE EJ KOJI JE ZNAK ASOCIJACIJE URBAN STAVI GA DA VIDIM I TO!! HVALA UNAPRED!!
Laughing

BOKIS
Gost


Nazad na vrh Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty VREDI KRITIKA

Počalji  srebrni 02.01.08 23:35

VREDI KRITIKA E SAD SE RADI PRAVI SAJT TO JA ZOVEM STRANICOM VIDIM U PRIPREMI ALI VREDI!! BRAVO BOKISE NAJZAD SI IH NATERAO!! BRAVO ADMINISTRATORU E SAD NEMOJ NI SLUCAJNO DA STANES SAMO NAPRED!!OCEKUJEM VEC KOLIKO SUTRA DA VIDIM JEDAN DEO SAJTA I O VASOJ URBANI I NOVE SLIKE OVE SU VAM BAJATE!!
POZDRAVCINA Very Happy

srebrni
Gost


Nazad na vrh Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty ajme

Počalji  Kocko 04.01.08 1:01

Ajme ljudi bice da san u snu,nemogu vjerovat da ste vrhunski odradili ovi sajt.....osta san bez rijeci e ovo je lipo ocu li opit cekat pola godine da se sve izradi? Idemo naprid samo naprid bravo,bravo al nemojte usrat stvar dajte sad uradit do kraja sve!! E lipi van je znak za stil i ja bi jedan ako moze Serdjo? Vilika pusa
Bok!!
Kocko

Kocko
Gost


Nazad na vrh Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty pozdrav

Počalji  Novica 05.01.08 1:37

Dobro vece svima ja sam nov ovde hteo bih da vas pohvalim,stranica je vrhunski izradjena vidim nedovrsena ali je verovatno sajt jos u fazi dorade,prica se o vama,posetio sam sajtove federacija u kojima se nalazite i svaka cast treba uspeti sve to!!Moje ime je novica imam 43 godine i bavim se ju jutsom nekih 15-tak godina,zeleo bih da savladam vas nacin rada i promovisem vas stil u Crnoj Gori i U Bosni jel imam tamo klubove svoje!!Dali je to moguce ako jeste odgovorite mi na forumu,cuo sam od Vlade iz Budve o vama i vasem majstoru,znam kroz sta ste sve prosli i kako su vas pljuvali ali mi je drago da se tim nekim likovima niste predali!!uvek se treba otkaciti budala koji misle da su bogovi i da su jedini koji imaju znanja,svako zna za sebe i nikome netreba jedan PERA ili tako neki lik da ga propituje i ocenjuje zato me interesuje vas stil Urbana a i logo vam je fantastican.Dosao bih o svom trosku u vrsac i bio period koji mi je potreban da savladam URBANU,molim vas odgovorite mi!!! Unapred zahvalan
Novica

Novica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty Pozdrav

Počalji  WebMaster 06.01.08 5:40

Pozdrav svima, srecna Vam Nova Godina, sve najbolje ...

Sajt je u izradi ... Nadam se da cu uskoro zavrsiti, sad sam skupio material, ali, verujte mi, nije lako raditi ovo ... Pola sajta mi jos uvek u racunaru, jos nije postavljen; sajt je podeljen na dva dela: TaiJutsu JuJutsu klub i asocijacija Urban Jutsu Serbian Style. Otvoricu novu temu za obavestenja o novom sajtu, sve izmene i razmene koje cu napraviti, odmah cu ih napisati tamo.

Jos jednom: Srecna Vam 2008, zelim Vam puuuuno uspeha, mnogo medalja itd itd ... (dalje znate i sami) Smile

Pozdrav, WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

japanske borilacke vestine - Page 2 Empty Re: japanske borilacke vestine

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu