TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kineske borilacke vestine

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

kineske borilacke vestine - Page 3 Empty za Cara

Počalji  sensei s 07.05.08 0:24

Dogovoreno care!!!
Dobro dosao si,sto se tice seminara dolazimo obavezno veceras smo se dogovarali na treningu!! Naravno za vezbanje i dogovor uvek sam tu pogotovo sa tobom brate!! Cujemo se i unapred se radujem zajednickom seminaru i tome sto cu tamo ponovo videti meni drage ljude i majstore raznih stilova!! Ovom prilikom pozdravljam Dejana Mikica,Borisa Krivokapica,Mirka Ostojica,Gorana Sturanovica,Nesu Aiki Budo i sve kao sto sam vec rekao drage mi prijatelje i majstore!! Tebe pozdravljam posebno pa se cujemo kad dodjes!!
Sensei S lol!

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

kineske borilacke vestine - Page 3 Empty Re: kineske borilacke vestine

Počalji  zuti car 05.11.08 13:29

Veliko mi je zadovoljstvo sto mogu da ispred TWCKF Saveza Srbije objavim da je postignut dogovor sa Majstorom Dejvidom Ceungom kojim se on stavlja na celo naseg saveza i u buduce ce se vestina raditi po njegovom sistemu . Takodje , sistem po kome ce se raditi ce nositi zvanicno ime organizacije Majstora Dejvida Cheunga - Shaolin Wing Chun .S' obzirom da je seminar jos u toku , detaljnije informacije i materijal ce biti objavljeni za par dana .

zuti car

Broj poruka : 85
Datum upisa : 07.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu