TaiJutsu JuJutsu Vrsac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom

Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom

Počalji  WebMaster 24.09.07 1:20

Slobodno nam pisite o bilo cemu, recite Vase ideje o sajtu,
kako da ga poboljsamo da bude jos bolji nego sto jeste !!

Unapred hvala,
WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty ma ne triba bolje

Počalji  kockica 15.10.07 23:25

Ma netriba bolje,samo naprid budite ka i Srdjo i bice sve ok,a kad ste ka bok dobri znajte da ce vas pljuvat ko stigne,ma kvrgu svi bitni ste vi!!Ja san uz vas i uvik cu bit!!
Bok decki!!

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty opet ja

Počalji  kockica 15.10.07 23:27

Setija san se triba,znas sta triba jos slika nemoj da ja moran piturat po ekranu!!
HAHAHA dobri ste,dobri!

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Hehe, evo novih slika na sajtu !! (u galeriji) :)

Počalji  WebMaster 17.10.07 0:41

Postavih nove slike na sajt, sad imamo oko 93 slika u galeriji... Pa, ako mi zelis pomoci, slobodno mozes da pocnes i sam da slikash Very Happy Salim se Smile Pozz
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Jos nesto ...

Počalji  WebMaster 17.10.07 0:46

Ne brini, svi se mi ugledamo na Srdju, Boka nije ni do kolena Srdji!! Srdja je car, najbolji trener na svetu koji sam ikada imao !! HAHAHA!!!

PozZ
WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty lipo,lipo

Počalji  kockica 17.10.07 15:08

Ajme meni vraze!!!Pa na slikama nisi se promenija ka da nestaris!!Srdjo ili kako mi dalmatinci kazemo SERDJO ma isti si ka prije 10 lita.E ovi webmaster ti je ucenik?Vidim da te fali al neznam ko je Boka,virovatno neki sto te pljuje ka i uvjek.E slike su ok ma dajte ih jos ljudi sve cu skinit u komp.pozdrav i bok!!
E SERDJO sta cini Zilavi nejavlja se!!! ZZZZZIIIIIILLLLAAAAVIIIII ti boga!!!

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Hvala Gabi

Počalji  sensei s 18.10.07 1:32

HAHAHA HVALA GABRIJELE HVALA,AL NE HVALI ME MNOGO JER ME TEK ONDA PLJUJU NAJVISE I KAZU /Sram te Bilo/ !!!! Trudicu se i dalje da budem prema vama ovakav kakav jesam,da nevredim nebi nas bilo toliko puno u klubu!! Al aj....... razumes me!!!!
Kockice,neznam sta je sa Zilavim bas cekam da se javi,da se nije vratio za San Francisko? Pozdrav Za GABRIJELA i KOCKICU
SENSEI:lol!: lol!

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Sta se deeeereeessss KOCKASTI!!

Počalji  ZILAVI 18.10.07 9:18

???? KOCKO jes poludeo tu sam evo malo lutam sa drustvom ??????haha pa dosao sam na odmor!!! A Ti Momak webmasteru,slobodno ga hvali,ko Srdju nezna nek crkne,on je mene u vojsci obucavao i ucio i jos par ljudi!!!Mogu ti reci da sam zahvaljujuci njemu uspeo u zivotu,Imam u San Francisku klub od 850 kvadrata sa svom opremom,polagao sam kod dobrih i vrhunskih majstora a osnovu mi dao Srdjan!!Voleo bih da vam ga ukradem i odvedem tamo da zajedno radimo u tom klubu!!!Znam ga tesko ce biti jer on nece zeleti da VAS napusi,ali moje jeste da probam !!!
pozdrav KOCKASTOM I WEBMASTERU

ZILAVI
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Ajme meni ako si ti san u glavi Zilavi

Počalji  Kockasti 21.10.07 12:29

E,lipo od tebe sto bi ga odvija u bili svit,ali nece ti taj otic nizakake peneze na svitu,ma neznan dali si razmisja o tome? Ali ti nemoz razmisjat jer zato triba mozga Zilavi!! hahahaha ma salija san se,samo san se salija!!E Zilavi,mogu ti ja doc ako triba u San Francisko,znas me mora bi me vadit iz przuna svaki dan!! HAHAHAHA
Pozdrav za sviju vas
Kockasti

Kockasti
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty pisao sam malo pre

Počalji  munja 23.10.07 9:33

Pozdrav Web masteru!!
Pisao sam malo pre i ostavio svoje misljenje za poboljsanje vasih stranica!!Neke stvari biste mogli da uradite pratim stranice 2 meseca i zeleo bih da vam pomognem ali kako?...Kad vam stranice 2 meseca stoje ne zavrsene,ubacite video klipove,zavrsite arhivu sa ucenickim diplomama kao sto ste stavili majstorske,PRIJATELJI????,zar ih nemate ili necete da ih zavrsite,neljutite se u pitanju su puna dva meseca!!
Pozdrav
ILIJA

munja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty RE: pisao sam malo pre

Počalji  WebMaster 25.10.07 1:52

Pozdrav Ilija,

U pravu si... Imali smo malu pauzu - tj. malo duzu od 2 meseca. Sad ce da se zavrse i te stranice. Ovog meseca se postavljaju zadnje stranice tj. kompletira sajt, tako da ce da se pocne sa azuriranjem od ovog meseca, i azuriranje sajta ce se obavljati nedeljno - znaci 4 puta mesecno, minimum. Sve zavisi od materijala i podataka koje smo skupili tokom nedelje... Galerija ce polako da se bogati raznim slikama koliko iz kluba tj. sale toliko i sa takmicenja i seminara na koje cemo biti prisutni. Samo polako, budite strpljivi, izvinjavamo se sto ste cekali punih 2 meseca, ali nije se moglo brze zbog tehnickih razloga.

Srdacan pozdrav svima,
WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty ninjutsucentar

Počalji  Vlada Ni 26.10.07 23:22

Pozdrav!!
Ma netreba nista osim da se zavrsi sto nijeste zavrsili na sajtu!!Pa se nadam da ce slijedece godine biti slika iz Budve jer cemo ovaj klub iz Srbije zvat na vecer borilckih sportova!!
Pozdrav,Vlada iz Budve

Vlada Ni
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty bravo!!!!

Počalji  srebrni 22.11.07 2:19

Srebrni letac pozdravlja sve i kaze:BRAVO MAJSTORI ZA VERIFIKACIJU VASEG STILA URBANA JUTSU!!!
PAAAMEEETNOOOO BAS PAMETNO,trebali ste to odavno da uradite,svaka cast!!!
Bravo SRDJANE
P.S.Kad ce biti neso o stilu cuo sam da je ok i da ima kratkih a ubitacnih stvari,rekao mi BOKIS!!
ZDRAVO SVIMA

srebrni
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty pozdrav srebrnom letacu!!

Počalji  sensei s 22.11.07 17:08

Srebrni cao i veliki pozdrav!!
Verujem da si sretan i hvala ti puno ali molim te bez psovki,pa makar to bilo i od uzbudjenja!! VAZI?
Pozdrav
Sensei s

sensei s
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty ti vraga

Počalji  kockica 08.12.07 0:40

EEEEE lipi moji pa jes sramota,ja usa poslije dva mjeseca a vi jos niste zavrsili sajt!! Ajme Srdjo ti boga sto to cinis,pa vrime ti prolazi a ti nemos tjerat da ti admini strator to zvrsi!!!! Pa ja bi to zavrsija ti boga,necu ulazit dok mi se nejavis na mobitel i kazes da si zavrsija ovi sajt,e nisan se nada ovome neljutise ali ni u redu stvarno ni!!
Ljuti KOCKO!!! Evil or Very Mad

kockica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Re: Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom

Počalji  sale 07.03.08 17:32

Da ne bude da nisam nista napisao za forum... Smile
Mog'o bi da sklonis one cestitke od Nove godine i Bozica !! santa

sale
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty da sale, u pravu si :)

Počalji  WebMaster 19.03.08 23:45

Evo Sale, skin'o sam te cestitke, tj skroz sam promenio sajt ... izbacio sam stari html sajt sa glupavim flash animacijama i postavio sam novi pomocu php i css-a ... nadam se da ce da ti se svidi Wink

pozzz,

WebMaster
WebMaster
WebMaster
Admin

Broj poruka : 17
Godina : 32
Location : Vrsac
Datum upisa : 30.08.2007

http://tjjjutsuvrsac.com

Nazad na vrh Ići dole

Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom Empty Re: Ovde mozete deliti Vase ideje o novom sajtu kao i o njegovom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu